Warsztaty: Uwolnić Ciało i Emocje

UWOLNIJ CIAŁO I EMOCJE
 ZAJĘCIA Z RUCHU SPONTANICZNEGO


WSTĘP


Obserwując sytuację, która ma miejsce w obecnym czasie, zauważyłam, że w społeczeństwie nagromadziły się ogromne ilości negatywnych emocji. Codziennością w odczuwaniu stał się strach, lęk, złość, a przy tym duże nakłady stresu . Problem w gromadzeniu tych emocji polega na tym, że nikt nas nigdy nie uczył jak z nimi pracować. Już od najmłodszych lat słyszeliśmy „nie rycz, nic się nie stało”, „nie biegaj, bądź grzeczny”, „nie krzycz”. Czyli, każdy rodzaj uwolnienia emocji był blokowany. Dlatego w dorosłym życiu jest tyle problemów z psychiką ludzką: depresje, obniżone nastroje, nieumiejętność tworzenie relacji międzyludzkich, itp.


KIM JESTEM


Anna Tarka. Jestem psychologiem społecznym, coachem oraz instruktorem tańca. Przede wszystkim jestem człowiekiem, który ma głęboką empatię i chęć pomocy innym ludziom. Skoro mam predyspozycje do tego by pomóc ludziom w obecnych czasach, to chcę zrobić wszystko by się to udało. Stąd moja propozycja zajęć. Chcę mieć dostęp do ludzi, którzy potrzebują takiego wsparcia.


ZAJĘCIA


Stworzyłam swój własny program do pracy z ludźmi w sferze emocji. Od 12 lat pracuję w przedszkolach prywatnych na terenie miasta Opole. Program do pracy nad emocjami powstał właśnie na potrzeby najmłodszych. Widząc jakie są rewelacyjne efekty u dzieci, postanowiłam wprowadzić te zajęcia także u dorosłych. Słowa „Pani Aniu, ja już nie potrzebuje żadnego psychoterapeuty, dziś na zajęciach przepracowałam takie rzeczy, których nigdy u specjalisty”, mówią same za siebie.


Na czym polegają?


Zajęcia, które oferuję, to uwalnianie emocji poprzez ruch spontaniczny do różnych specjalnie wyselekcjonowanych utworów muzycznych. Każde zajęcia kończą się relaksacją połączoną z medytacją i oddechem. Postawiona intencja na początku zajęć daje uczestnikom celowość w pracy nad swoim ciałem, myślami i emocjami. W wyniku pracy nad tymi trzema elementami wzrasta energia i samoświadomość ciała. Ważne jest to, że nie są to zajęcia taneczne, żaden uczestnik nie musi potrafić tańczyć. Ruch jest oparty o naturalne zdolności. Zawsze pracuję w taki sposób by dostosować się do grupy, która aktualnie przychodzi na zajęcia.


DLA KOGO ZAJĘCIA


Nie ma ograniczeń wiekowych


KIEDY


piątki zaczynając od marca 2021


startujemy 5 marca 2021 - piątek.


GDZIE


sala taneczna w budynku gdzie mieści się "Hip Hop Buda", ul. Torowa 4, Opole


GRAFIK


  • 17:45 - 18:15 - Baby and Mama - zajecia dla maluszków od 2 do 6 lat razem z rodzicem - budowanie relacji poprzez ruch.
  • 18:20 - 19:20 - Zajęcia dla dzieci i młodzieży z uwalniania emocji i ruchu spontanicznego
  • 19:30 - 20:30 - Zajęcia dla dorosłych z uwalniania emocji i ruchu spontanicznego


UBIÓR


uwalnianie emocji

przede wszystkim wygodny, nie krępujący ruchów, taki w którym będzie Ci wygodnie by położyć się na ziemi. w zmie : mogą być skarpety lub but typu baletka,  w lecie: na boso.


baby & Mama

wygodny dres, skarpetki, dla dzieci skarpetki z antypoślizgową podeszwą lub miękkie baletki


CENNIK


pierwsze zajęcia 5 marca 2021 w piątek - zajęcia otwarte  - bezpłatne :)


zajęcia - uwalnianie emocji

  • pojedyncze wejście 60 min - 35 zł
  • 4 spotkania w miesiącu po 60 min każde,  płatne z góry - 120 zł


zajęcia Baby&Mama 

  • pojedyncze wejscie dla rodzica i dziecka - 30 min - 35 zł
  • 4 spotkania w miesiącu po 30 min każde, dla rodzica i dziecka -  płatne z góry - 120 zł


ZAPISY

Konieczne są zapisy mailowe na adres komunikacjazserca@gmail.com, w treści proszę podać imię, nazwsko, nr kontaktowy, rodzaj wybranych zajęć. Jeżeli wybrane zajęcia to Baby & Mama to także imię i wiek dziecka. Każda osoba zapisująca się powinna otrzymać maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisów i z formularzem do wypełnienia i przyniesienia w dniu zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na pojemność sali do 15.