• Home
  • / uwalnianie zablokowanych emocji z ciała

UWALNIANIE ZABLOKOWANYCH EMOCJI W CIELE

Emocja to środek komunikacji naszego ciała z naszą wyższą świadomością

Jak to możliwe, że emocje zostają uwięzione w ciele?

Emocje mogą zablokować się na różnych etapach naszego życia. W czasie prenatalnym, dziecięcym, młodzieżowym i dorosłym. Mogą nie być nasze, a przejęte od innych osób. Mogą też być odziedziczone lub ciągnięte za sobą z poprzednich inkarnacji.

 

Od najmłodszych lat wychowanie, wpływ kultury czy socjalizacja "uczą nas", że wyrażanie publicznie swoich emocji jest złe. Ponad to schematy i programy są nakładane na ludzi non stop: "Powinieneś być silny, nie okazuj emocji", "chłopaki nie płaczą", "jesteś dzieciuch jak chcesz się przytulić do mamy" itp. W związku z tą manipulacją zewnętrzną odcinamy się od siebie i od swojego ciała, a co za tym idzie od naszych emocji, traktując je jak wroga. Otóż każda emocja zarówno ta negatywna jak i pozytywna zawsze pojawia się po coś. Nasze ciało komunikuje się z nami czyli z naszą wyższą świadomością. 

 

Kiedy doświadczasz silnych emocji, którym nie dasz upustu poprzez np.wykrzyczenie, wypłakanie itp. wpływają na Twój ogólny balans energetyczny.
Każda emocja ma swoją wibrację, z którą rezonuje. Jednak jeżeli będzie jej zbyt dużo nagromadzi się i odłoży w ciele. Zazwyczaj w najsłabszym punkcie organizmu. I tak na przykład od lat niegojące się kolano będzie miało na sobie kilka warstw zablokowanych emocji.

Spotkania na żywo


W trakcie spotkania na żywo wytłumaczę Ci w jaki sposób komunikować się ze swoim ciałem poprzez tzw. kinezjologię/test mięśniowy. Na czym konkretnie bazuje kod emocji i jak to się dzieje, że to działa. Jest to metoda nieinwazyjna, lekka i do zrobienia w kilka minut. Niestety często zdarza się tak, że ilość zablokowanych emocji jest dość obszerna i w związku z tym potrzeba więcej czasu.


oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość ściągania zablokowanych emocji na odległość. W związku z tym, że wszytsko jest energią, przestrzeń nie ma większego znaczenia. Wtedy całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej.


co zyskasz na tej sesji?

oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od swoich klientów, że odczuwają lekkość. Czasem już w trakcie oczyszczania pojawiają się łzy co jest dowodem na to, że emocje puściły. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują lub w bardzo dużym stopniu zmniejszają się. Wszystko zależy indywidualnie od danej osoby.

Czasem wszystkie emocje na raz nie mogą być odblokowane i dlatego potrzeba więcej niż jedno spotkanie. Wszytsko jest uzależnione od osoby, z którą pracuję.


komu można uwalniać zablokowane emocje?


  • Istnieje możliwość odblokowania emocji u dzieci. Za dzieci odpowiada rodzic. Jeżeli on wyrazi zgodę to takie uwolnienie emocji można przeprowadzić. 
  • W kwestii dorosłych zawsze zgoda musi być wyrażona przez osobę, której uwalnianie dotyczy. Czyli np. chcesz oczyścić męza, ale on tego nie wie, albo nie wyraża zgody to takie uwolnienie nie może być przeprowadzone.
  • Pamiętaj też, że wpływając na siebie i podwyższając swoje wibracje masz wpływ na swoje otoczenie.

UMÓW SESJĘ


Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App/ Signal: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Człowiek trapiony przez negatywne emocje może mieć najlepsze intencje i mówić szczerze, z serca, nigdy jednak nie odnajdzie Prawdy


 Gandhi

Ciało nie blokujące energii to ciało szczęśliwe


 Anna Tarka