• Home
  • / uwalnianie zablokowanych emocji z ciała

USUWANIE ZABLOKOWANYCH EMOCJI W CIELE

Emocja to iluzja wytworzona przez nasz umysł.

Jak to możliwe, że emocje zostają uwięzione w ciele?

Emocje mogą zablokować się na różnych etapach naszego życia. W czasie prenatalnym, dziecięcym, młodzieżowym i dorosłym. Mogą nie być nasze, a przejęte od innych osób. Mogą też być odziedziczone lub ciągnięte za sobą z poprzednich inkarnacji.

 

Od najmłodszych lat wychowanie, wpływ kultury czy socjalizacja "uczą nas", że wyrażanie publicznie swoich emocji jest złe. Ponad to schematy i programy są nakładane na ludzi non stop: "Powinieneś być silny, nie okazuj emocji", "chłopaki nie płaczą", "jesteś dzieciuch jak chcesz się przytulić do mamy" itp. W związku z tą manipulacją zewnętrzną odcinamy się od siebie i od swojego ciała, a co za tym idzie od naszych emocji, traktując je jak wroga. Otóż każdą emocję można potraktować jako informację co jest w nas jeszcze nie przepracowane ii czemu należy dać uwagę by się tego pozbyć,a co za tym idzie zmienić nasze życie w kierunku życia i miłości.

 

Kiedy doświadczasz silnych emocji, którym nie dasz upustu poprzez np.wykrzyczenie, wypłakanie itp. wpływają na Twój ogólny balans energetyczny.
Każda emocja ma swoją wibrację, z którą rezonuje. Jednak jeżeli będzie jej zbyt dużo nagromadzi się i odłoży w ciele. Zazwyczaj w najsłabszym punkcie organizmu. I tak na przykład od lat niegojące się kolano może mieć na sobie kilka warstw zablokowanych emocji.

Spotkania na żywo

 

W trakcie spotkania na żywo wytłumaczę Ci w jaki sposób komunikować się ze swoim ciałem poprzez tzw. kinezjologię/test mięśniowy. Na czym konkretnie bazuje usuwanie emocji i jak to się dzieje, że to działa. Jest to metoda nieinwazyjna, lekka i do zrobienia w kilka minut. Niestety często zdarza się tak, że ilość zablokowanych emocji jest dość obszerna i w związku z tym potrzeba więcej czasu i spotkań.

 

Na sesji usuwam zapis energetyczny zablokowanych emocji oraz przepracowujemy mentalnie w trakcie rozmowy to co blokuje i także usuwamy korzystając z narzędzi uwalniania od emocji (o narzędziu możesz posłuchać tutaj)

 

oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość ściągania zablokowanych emocji na odległość.  

 

co zyskasz na tej sesji?

oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od ludzi, że odczuwają lekkość. Czasem już w trakcie oczyszczania pojawiają się łzy co jest dowodem na to, że emocje puściły. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują lub w bardzo dużym stopniu zmniejszają się. Wszystko zależy indywidualnie od Ciebie. Uwolnienie emocji przywraca pierwotną radość z życia.

Czasem wszystkie emocje na raz nie mogą być odblokowane i dlatego potrzeba więcej niż jedno spotkanie. Wszytsko jest indywidualne.

 

komu można usuwać zablokowane emocje?

 

  • Istnieje możliwość usuwania emocji u dzieci. Za dzieci odpowiada rodzic. Jeżeli on wyrazi zgodę to takie uwolnienie od emocji można przeprowadzić. 
  • W kwestii dorosłych zgoda powinna być wyrażona przez człowieka, którego oczyszczanie dotyczy
  • Pamiętaj też, że wpływając na siebie i podwyższając swoje wibracje masz wpływ na swoje otoczenie.

UMÓW SPOTKANIE

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Człowiek trapiony przez negatywne emocje może mieć najlepsze intencje i mówić szczerze, z serca, nigdy jednak nie odnajdzie Prawdy


 Gandhi

Ciało nie blokujące energii to ciało szczęśliwe


 Anna Tarka