• Home
  • / O przestrzeni

Czym jest komunikacja z serca


Sala Komunikacji z serca 

 

Mam świeżo wyremontowaną salę, na której odbywają się zajęcia grupowe i indywidualne. Sala mieści około 15 osób na zajęciach teoretycznych lub 8 osób na zajęciach ruchowych. Mamy wyposażenie w koce, poduszki, maty do jogi, klocki do jogi, gong. Sala po każdych zajęciach jest oczyszczana energetycznie białą szałwią, palo santo oraz osobiście przeze mnie. 

Dzięki temu, że na sali odbywa się wiele zajęć z medytacji i energetycznej pracy nad sobą, sama przestrzeń aż emanuje pozytywną energią. Przez okna sali widać monumentalne święte drzewo - miłorząb japoński/chiński/dwuklapowy. Na sali jest cicho i intymnie, zza okna słychać śpiew ptaków.

Przestrzeń terapeutyczna

 

 

Do dyspozycji jest jeszcze jedna przestrzeń, terapeutyczna, gdzie odbywają się spotkania indywidualne. To tutaj w wygodnych fotelach i przy smaku pysznej kawy czy herbaty możesz wejść w swój proces rozumienia siebie. W trakcie zajęć grupowych czy warsztatów znajdziecie tu świeże owoce i napoje. Zawsze chcemy was ugościć najlepiej jak potrafimy.


Przestrzeń komunikacji z serca


W przestrzeni komunikacji z serca możecie czuć się jak w domu, Są tu organizowane zajęcia cotygodniowe, warsztaty comiesięczne a także spotkania spontaniczne w ramach podnoszenia osobistych wibracji. Chętnie współpracuję przy ciekawych projektach, udostępniając przestrzeń.