• Home
  • / O przestrzeni

Czym jest komunikacja z serca


Sala Komunikacji z serca 

 

Mam salę, na której odbywają się zajęcia grupowe i indywidualne. Sala mieści około 15 ludzi na zajęciach teoretycznych lub 8 ludzi na zajęciach ruchowych. Mamy wyposażenie w koce, poduszki. Sala po każdych zajęciach jest oczyszczana energetycznie białą szałwią, palo santo oraz osobiście przeze mnie. 

Dzięki temu, że na sali odbywa się wiele zajęć z medytacji i energetycznej pracy nad sobą, sama przestrzeń aż emanuje pozytywną energią. Przez okna sali widać monumentalne święte drzewo - miłorząb japoński/chiński/dwuklapowy. Na sali jest cicho i intymnie, zza okna słychać śpiew ptaków.

Przestrzeń terapeutyczna

 

 

Do dyspozycji jest jeszcze jedna przestrzeń, terapeutyczna, gdzie odbywają się spotkania indywidualne. To tutaj w wygodnych fotelach i przy smaku pysznej kawy czy herbaty możesz wejść w swój proces rozumienia siebie. W trakcie zajęć grupowych czy warsztatów znajdziecie tu świeże owoce i napoje. 


Przestrzeń komunikacji z serca


W przestrzeni komunikacji z serca możecie czuć się jak w domu, Są tu organizowane zajęcia cotygodniowe, warsztaty comiesięczne a także spotkania spontaniczne w ramach podnoszenia osobistych wibracji. Chętnie współpracuję przy ciekawych projektach, udostępniając przestrzeń.