• Home
  • / oczyszczanie czakr

UZDRAWIANIE POPRZEZ WPŁYW NA POLE ENERGETYCZNE CZAKR

"Wszytsko co widzisz ma swój początek w niewidzialnym świecie" Rumi

Leczenie a uzdrawianie

 

Leczenie odnosi się do medycyny zachodniej tzw. medycyny twardej, gdzie skupia się na konkretnym schorzeniu i wypisuje  leki na każdą "część" człowieka oddzielnie. Z drugiej strony medycyna wschodnia odnosi się do człowieka całościowo.  Skupia się na profilaktyce oraz na przyczynach a nie objawiach. Uzdrawianie różni się od leczenia. Podchodzi do człowieka holistycznie nie tylko pod kątem ciała, ale także emocji, umysłu i ducha, biorąc pod uwagę jego energetykę.

 

Uzdrawianie energią

 

Podwyższając jakość pola energetycznego mamy wpływ na cały organizm. Uzdrowienie odbywa się tam, gdzie jest konieczność. Kluczem procesu energii światła jest odnalezienie uszkodzonej czakry. Jakakolwiek nierównowaga objawiająca się w ciele będzie obecna w czakrach jako blokada energetyczna. Gdy likwiduję się blokadę, ciało uruchamia proces samoleczenia, a system odpornościowy wraca do równowagi. Tylko wtedy gdy system jest odblokowany, ciało może się uzdrowić. Nie potrzeba wymyślnych leków czy koncentracji na danym narządzie. 

Nie chodzi tu o leczenie raka, czy chorób piersi. Dbając o pole energetyczne wpływamy na ciało. Im więcej światła w polu, tym więcej jest zdrowia. Gdy oczyszcza się czakrę  z blokady, wypełnia się ona światłem, odzyskuje swoje naturalne światło i organizm zaczyna funkcjonować w naturalny sposób. Ciała są przystosowane do samoleczenia. Ten dar i właściwość przywołuje się właśnie poprzez energię światła.
Oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania czakr na odległość. W związku z tym, że wszytsko jest energią, przestrzeń nie ma większego znaczenia. Wtedy całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej.


Co zyskasz na tej sesji?

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od swoich klientów, że odczuwają lekkość. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują lub w bardzo dużym stopniu zmniejszają się. Wszystko zależy indywidualnie od danej osoby. Trzeba mieć też na względzie proces uzdrawiania, który wymaga czasu na zamanifestowanie się w fizyczności.


Komu można oczyszczać czakry?


  • Istnieje możliwość oczyszczania czakr u dzieci. Za dzieci odpowiada rodzic. Jeżeli on wyrazi zgodę to takie uwolnienie  można przeprowadzić. 
  • W kwestii dorosłych zawsze zgoda musi być wyrażona przez osobę, której oczyszczanie dotyczy. Czyli np. chcesz oczyścić męża, ale on tego nie wie, albo nie wyraża zgody to takie uwolnienie nie może być przeprowadzone.
  • Pamiętaj też, że wpływając na siebie i podwyższając swoje wibracje masz wpływ na swoje otoczenie.

Menu Czakr

1. korzeń

 

2. sakralna

 

3. splot słoneczny

4. serce

5. gardło

6. trzecie oko

7. korona

oczyszczanie czakr

UMÓW SESJĘ

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App/ Signal: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Ciało nie blokujące energii to ciało szczęśliwe


 Anna Tarka