• Home
  • / Oczyszczanie energetyczne

RODZAJE OCZYSZCZENIA

KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY POCZYTAĆ WIĘCEJ

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

Wszystko jest energią

W trakcie sesji razem z Tobą ustalam, która forma oczyszczenia będzie u Ciebie najpotrzebniejsza na daną chwilę.

Po co się oczyszczać?

Kiedy żyjesz na codzień w ogólnie rozumianym fałszu, programowaniu zewnętrznym i nieprzepracowanych emocjach i toksycznych myślach - obniżasz swoją energię życiową, a co za tym idzie swoje spełnienie z życia, swoje zdrowie, relacje z innymi i czucie siebie. 

Życie w niskowibracyjnej rzeczywistości (też tej internetowej) powoduje też, że Twój "minus" łączy się z innymi "minusami". Nie tylko tymi w świecie fizycznym (przyciąganie do siebie negatywnych osób lub sytuacji), ale także z programami zewnętrznymi, które z dużą łatwością podpinają się pod twoją aurę i manipulują twoimi myślami. Kiedy mamy podczep możemy odczuwać dużo silniej lęk, strach, złosć czy inne emocje. Nierzadko ludzie nie wiedząc o podczepach interpretują je jako swoje emocje. 

Będąc oczyszczonym i otwartym na miłość i prawdę w sobie, twoje życie staje się radośniejsze bo żyjesz bez iluzji. Twoje ciało bez blokad potrafi samoleczyć się. Twoje relacje z ludźmi stają się lekkie i radosne. Myśli przestają kontrolować Ciebie i twoje wewnętrzne decyzje. 

 

Sesja

 

  • trwa około 60-90 minut 
  • może być zarówno stacjonarnie jak i online.
  • oczyszczę twoją energetykę, w zależności od tego co będzie potrzebne: gólna energetyka ciała, aura, emocje, ród, przestrzeń w której spędzasz dużo czasu. Pomogę usunąć programy,przekonania i iluzję.

 

oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania na odległość. W związku z tym, że wszytsko jest energią, przestrzeń nie ma większego znaczenia. Całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej. By odbyć oczyszczanie na odległość, dobrze jest  zorganizować przestrzeń i czas by położyć się w ciszy i odbyć sesję.

 

co zyskasz na tej sesji?

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie otwarcie na miłość i prawdę.  To z kolei zawsze przekłada się na świat fizyczny. Samo oczyszczanie bez pracy nad sobą może być krótkotrwałe. Wyobraź sobie dom, który jest raz posprzątany przez sprzątaczkę. Jeżeli nie będziesz dbać o to by czyścić na bieżąco i odkładać wszytsko na miejsce wkrótce dom znowu będzie zanieczyszczony. Tak samo dzieje się z naszymi kanałami energetycznymi. Największe zaburzenia energetyczne są powodowane przez telefon, komputer, internet, filmy i całe zewnętrzne programowanie.

 

UMÓW SESJĘ

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App/ Signal: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana