• Home
  • / Oczyszczanie energetyczne

RODZAJE OCZYSZCZENIA

KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY POCZYTAĆ WIĘCEJ

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

Wszystko jest energią

W trakcie sesji razem z Tobą ustalam, która forma oczyszczenia będzie u Ciebie najpotrzebniejsza na daną chwilę.

Dlaczego trzeba się oczyszczać?

Energie można podzielić na wysokowibracyjne i niskowibracyjne. Kiedy żyjesz na codzień w niskich wibracjach (strach, lęk, złość, żal, nienawiść) - obniżasz swoją energię życiową, a co za tym idzie swoje spełnienie z życia, swoje zdrowie, relacje z innymi i podejście do swojego JA. 

Życie w niskowibracyjnej rzeczywistości powoduje też, że Twój "minus" łączy się z innymi "minusami". Nie tylko tymi w świecie fizycznym (przyciąganie do siebie negatywnych osób lub sytuacji), ale także z niskowibracyjnymi energiami, które z dużą łatwością podpinają się pod twoją aurę i korzystają z twojej energii by siebie zasilić. Kiedy mamy podczep energetyczny możemy odczuwać dużo silniej lęk, strach, złosć czy inne emocje. Nierzadko ludzie nie wiedząc o podczepach interpretują je jako swoje emocje. 

Będąc oczyszczonym sięgasz w swoim życiu po więcej, stajesz się radosny każdego dnia, możesz skupić się na swoim rozwoju bez obciążeń, które ciągną Cię w dół .

 

Sesja

 

  • trwa około 60-90 minut 
  • może być zarówno stacjonarnie jak i online.
  • oczyszczę twoją energetykę, w zależności od tego co będzie potrzebne: aura, emocje, czakry, linia rodu, przestrzeń w której spędzasz dużo czasu.
  • nauczę Cię w jaki sposób odczuwać energię w sobie i w jaki sposób oczyszczać siebie i swoje pola energetyczne. Dowiesz się w jaki sposób zasilać się energią zewnętrzną, która będzie wspomagać twój własny proces w przebudzeniu na wysokie wibracje.

 

oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania na odległość. W związku z tym, że wszytsko jest energią, przestrzeń nie ma większego znaczenia. Całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej. By odbyć oczyszczanie na odległość, dobrze jest  zorganizować przestrzeń i czas by położyć się w ciszy i odbyć sesję/seans.

 

co zyskasz na tej sesji?

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Pierwsze oczyszczanie z pewnością pomoże by z większą łatwością wejść w energetyczno-duchową pracę nad sobą. To z kolei zawsze przekłada się na świat fizyczny. Samo oczyszczanie bez pracy nad sobą może być krótkotrwałe. Wyobraź sobie dom, który jest raz posprzątany przez sprzątaczkę. Jeżeli nie będziesz dbać o to by czyścić na bieżąco i odkładać wszytsko na miejsce wkrótce dom znowu będzie zanieczyszczony. Tak samo dzieje się z naszymi kanałami energetycznymi. Dlatego w trakcie sesji uczę jak samodzielnie utrzymywać porządek na codzień. Czyli jak oddychać centralnym kanałem energetycznym.

 

UMÓW SESJĘ

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App/ Signal: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana