• Home
  • / ogólne oczyszczanie energetyczne

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE OGÓLNE 

UZDRAWIANIE POPRZEZ WPŁYW NA POLE ENERGETYCZNE CZŁOWIEKA

"Wszytsko co widzisz ma swój początek w niewidzialnym świecie" Rumi

Leczenie a uzdrawianie

 

Leczenie odnosi się do medycyny zachodniej tzw. medycyny twardej, gdzie koncentruje się na konkretnym schorzeniu i wypisuje  leki na każdą "część" człowieka oddzielnie. Zaburzając tym samym jedność, którą jesteśmy. Z kolei medycyna wschodnia odnosi się do człowieka całościowo.  Koncentruje się na profilaktyce oraz na przyczynach a nie objawiach. Uzdrawianie różni się od leczenia. Podchodzi do człowieka holistycznie nie tylko pod kątem ciała, ale także emocji, umysłu i ducha, biorąc pod uwagę jego energetykę.

 

Uzdrawianie energią

 

Podwyższając jakość pola energetycznego mamy wpływ na cały organizm. Uzdrowienie odbywa się tam, gdzie jest konieczność. Kluczem procesu energii światła jest odnalezienie co blokuje i uwolnienie tego. Jakakolwiek nierównowaga objawiająca się w ciele będzie obecna jako blokada energetyczna. Gdy likwiduję się blokadę, ciało uruchamia proces samoleczenia, a system odpornościowy wraca do równowagi. Tylko wtedy gdy energia jest odblokowana, ciało może się uzdrowić. Nie potrzeba wymyślnych leków czy koncentracji na danym narządzie. 

Dbając o pole energetyczne wpływamy na ciało. Im więcej światła w polu, tym więcej jest zdrowia. Gdy oczyszcza się energetykę człowieka  z blokad, odzyskuje swoje naturalne światło i organizm zaczyna funkcjonować w naturalny sposób. Ciała są przystosowane do samoleczenia. Ten dar i właściwość przywołuje się właśnie poprzez usunięcie blokad.

Oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania energetycznego na odległość. 

 

Co zyskasz na tej sesji?

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od swoich klientów, że odczuwają lekkość. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują. Wszystko zależy indywidualnie od Ciebie. Trzeba mieć też na względzie proces uzdrawiania, który wymaga czasu na zamanifestowanie się w fizyczności.

 

Kogo można oczyszczać?

 

  • Istnieje możliwość oczyszczania u dzieci. Za dzieci odpowiada rodzic. Jeżeli on wyrazi zgodę to takie uwolnienie  można przeprowadzić. 
  • W kwestii dorosłych należy mieć zgodę człowieka, którego oczyszczanie dotyczy.
  • Jeżeli jest coś w drugim człowieku co chciałbyś oczyścić i co bezpośrednio wpływa na twoje życie takie uwolnienie może być przeprowadzone. 
  • Pamiętaj też, że wpływając na siebie i podwyższając swoje wibracje masz wpływ na swoje otoczenie.

UMÓW SPOTKANIE

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Ciało nie blokujące energii to ciało szczęśliwe


 Anna Tarka