• Home
  • / Świadome Ciało i Emocje

ŚWIADOME 

CIAŁO I EMOCJE

Taniec jest wolnością

 

Spotkania

 

Każdy z nas potrzebuje zrozumieć swoje ciało, zaakceptować je by móc odważnie ruszyć do przodu.  Czas spędzony na wsłuchanie się w swoje ciało jest czasem niezwykle ważnym. Za pomocą ruchu i odpowiednio dobranej muzyki uwalniamy stres, emocje i pracujemy nad swoim odczuwaniem. Zachęcę Was do własnych obserwacji i utożsamienia się samemu ze sobą.

EMOCJE W CIELE

 

Obserwując sytuację, która ma miejsce w obecnym czasie, zauważyłam, że w społeczeństwie nagromadziły się ogromne ilości negatywnych emocji. Codziennością w odczuwaniu stał się strach, lęk, złość, a przy tym duże nakłady stresu . Problem w gromadzeniu tych emocji polega na tym, że nikt nas nigdy nie uczył jak z nimi pracować. Już od najmłodszych lat słyszeliśmy „nie rycz, nic się nie stało”, „nie biegaj, bądź grzeczny”, „nie krzycz”. Czyli, każdy rodzaj uwolnienia emocji był blokowany. Dlatego w dorosłym życiu jest tyle problemów z psychiką ludzką: depresje, obniżone nastroje, nieumiejętność tworzenie relacji międzyludzkich, itp.

TANIEC SPONTANICZNY DLA KAŻDEGO

DZIECI, MŁODZIEŻ DOROSŁI

 

Zajęcia, które oferuję, to uwalnianie emocji poprzez ruch spontaniczny do różnych specjalnie wyselekcjonowanych utworów muzycznych. Każde zajęcia kończą się relaksacją połączoną z medytacją i oddechem. Postawiona intencja na początku zajęć daje uczestnikom celowość w pracy nad swoim ciałem, myślami i emocjami. W wyniku pracy nad tymi trzema elementami wzrasta energia i samoświadomość ciała. Ważne jest to, że nie są to zajęcia taneczne, żaden uczestnik nie musi potrafić tańczyć. Ruch jest oparty o naturalne zdolności. Zawsze pracuję w taki sposób by dostosować się do grupy, która aktualnie przychodzi na zajęcia.

WARSZTATY KOBIECE 

Women Intensive

 

Zajęcia taneczno-coachingowe

 

W trakcie warsztatów z Anną Tarką kobiety uczą się jak na nowo zaakceptować siebie i swoje ciało. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i odczuwać to na poziomie cielesnym.

 

Często sytuacje życiowe typu:

poród, poronienie, operacja, rozwód, pokwitanie czy wejście w dorosłość i seksualność powodują, że przestajemy ufać sobie (na poziomie psychicznym), przestajemy akceptować nasze ciało (na poziomie fizycznym).

Women Intensive powstało po to by pomóc kobietom w ich powrocie do kobiecości i odczuwaniu jej na każdym poziomie: emocjonalnym,fizycznym i psychicznym.

Poprzez taniec, ruch, dotyk kobiety są w stanie przepracować pewne blokady, które pojawiają się w ciele. Odpowiednio dobrana muzyka pomaga w skontaktowaniu się z samą sobą. Dodatkowo odpowiadając na pytania coacha, kobiety mają większe poczucie sprawczości nad własnym życiem

SPOTKANIA

Spotkania odbywają sie w grupie lub indywidualnie. Skontaktuj się ze mą a poinformuję Cię kiedy i gdzie odbywają się zajęcia w Opolu.

Zajęcia

-trwają 60 lub 90 minut w zależności od grupy i indywidualnej sytuacji

komunikacja z ciałem

KIM JESTEM


  • Psycholog energetyczny/holistyczny/społeczny

  • osoba pracująca na energiach i głębokich poziomach świadomości

  • Life Coach, Coach pracy z ciałem

  • Instruktorka pracy z ciałem

  • Promotorka świadomego rodzicielstwa/świadomego życia/ świadomej kobiecości

  • Prywatnie Mama dwójki cudownych dzieci Lilli i Ignasia

KONTAKT

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App/ Signal: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Tańcząc czuję wolność i siłę. Odkrywam w sobie kolejne pokłady kobiecego potencjału.  Czuję radość, intensywność. Jestem po prostu sobą.


Anna Tarka

 Taniec jest dla jednych umiejętnością, a dla innych stylem życia


Anna Tarka

 ciało to pomost do kontaktu z włąsną duszą


Anna Tarka