• Home
 • / Świadome Ciało i Emocje

ŚWIADOME 

CIAŁO I EMOCJE

Taniec jest wolnością


Spotkania


Każda z nas potrzebuje zrozumieć swoje ciało, zaakceptować je by móc odważnie ruszyć do przodu.  Czas spędzony na wsłuchanie się w swoje ciało jest czasem niezwykle ważnym. Za pomocą ruchu i odpowiednio dobranej muzyki uwalniamy stres, emocje i pracujemy nad swoim odczuwaniem. Zachęcę Was do własnych obserwacji i utożsamienia się samej ze sobą.

EMOCJE W CIELE

 

Obserwując sytuację, która ma miejsce w obecnym czasie, zauważyłam, że w społeczeństwie nagromadziły się ogromne ilości negatywnych emocji. Codziennością w odczuwaniu stał się strach, lęk, złość, a przy tym duże nakłady stresu . Problem w gromadzeniu tych emocji polega na tym, że nikt nas nigdy nie uczył jak z nimi pracować. Już od najmłodszych lat słyszeliśmy „nie rycz, nic się nie stało”, „nie biegaj, bądź grzeczny”, „nie krzycz”. Czyli, każdy rodzaj uwolnienia emocji był blokowany. Dlatego w dorosłym życiu jest tyle problemów z psychiką ludzką: depresje, obniżone nastroje, nieumiejętność tworzenie relacji międzyludzkich, itp.

TANIEC SPONTANICZNY DLA KAŻDEGO

DZIECI, MŁODZIEŻ DOROSŁI

 

Zajęcia taneczno-coachingowe z ruchu spontanicznego

 

Zajęcia, które oferuję, to uwalnianie emocji poprzez ruch spontaniczny do różnych specjalnie wyselekcjonowanych utworów muzycznych. Każde zajęcia kończą się relaksacją połączoną z medytacją i oddechem. Postawiona intencja na początku zajęć daje uczestnikom celowość w pracy nad swoim ciałem, myślami i emocjami. W wyniku pracy nad tymi trzema elementami wzrasta energia i samoświadomość ciała. Ważne jest to, że nie są to zajęcia taneczne, żaden uczestnik nie musi potrafić tańczyć. Ruch jest oparty o naturalne zdolności. Zawsze pracuję w taki sposób by dostosować się do grupy, która aktualnie przychodzi na zajęcia.

WARSZTATY KOBIECE 

Women Intensive

 

Zajęcia taneczno-coachingowe

 

W trakcie zajęć z Anną Tarką kobiety uczą się jak na nowo zaakceptować siebie i swoje ciało. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i odczuwać to na poziomie cielesnym.

 

Często sytuacje życiowe typu:

poród, poronienie, operacja, rozwód, pokwitanie czy wejście w dorosłość i seksualność powodują, że przestajemy ufać sobie (na poziomie psychicznym), przestajemy akceptować nasze ciało (na poziomie fizycznym).

Women Intensive powstało po to by pomóc kobietom w ich powrocie do kobiecości i odczuwaniu jej na każdym poziomie: emocjonalnym,fizycznym i psychicznym.

Poprzez taniec, ruch, dotyk kobiety są w stanie przepracować pewne blokady, które pojawiają się w ciele. Odpowiednio dobrana muzyka pomaga w skontaktowaniu się z samą sobą. Dodatkowo odpowiadając na pytania coacha, kobiety mają większe poczucie sprawczości nad własnym życiem

SPOTKANIA

Spotkania odbywają sie w grupie lub indywidualnie. Skontaktuj się ze mą a poinformuję Cię kiedy i gdzie odbywają się zajęcia w Opolu.

Zajęcia

-trwają 60 minut

KIM JESTEM


 • Psycholog
 • Coach
 • Instruktorka pracy z ciałem
 • Instruktor Tańca, założycielka
  Intensive Dance Studio
 • Promotorka świadomego rodzicielstwa
  i świadomego życia
 • Mama dwójki cudownych dzieci
  Lilli i Ignasia

KONTAKT

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App/ Signal: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Tańcząc czuję wolność i siłę. Odkrywam w sobie kolejne pokłady kobiecego potencjału.  Czuję radość, intensywność. Jestem po prostu sobą.


Anna Tarka

 Taniec jest dla jednych umiejętnością, a dla innych stylem życia


Anna Tarka

 poznaj szkołę tańca, w której uczę jak poruszać się do muzyki w sposób zgodny ze swoją naturą