• Home
  • / Terapie naturalne dla zwierząt

TERAPIE NATURALNE DLA ZWIERZĄT 

 

 

Magdalena Tarka-Harazińska

 

Każde zwierzę traktuję holistycznie, szukam odpowiednich metod, aby terapia była jak najbardziej indywidualna.
Nie zawsze chodzi o nazwanie jednostki chorobowej, ale o dotarcie do sedna problemu. Chociaż nazywanie chorób problemem tez nie jest odpowiednie... choroba jest zaproszeniem do zmiany. Zmiany, która zajdzie zarówno u zwierzęcia jak i jego opiekuna.
Czasem jest to podróż krótka a czasem dłuższa. Wiele czynników ma na to wpływ, jednak myślę, że najważniejsza jest gotowość na tą zmianę, otwarcie się na możliwości, które niesie nam nasze własne życie. Czy potrafisz zobaczyć swoje chore zwierzę w pełnym zdrowiu ? Zwykle wszystko kręci się wokół leków, terapii i zmian lekarzy, którzy cudownie uzdrowią naszego zwierzęcego przyjaciela. Zastanów się czy podążasz właściwą ścieżka ... ?
Zapraszam do wspólnej podróży do zdrowia.

OFERTA TERAPII NATURALNYCH DLA ZWIERZĄT

Jak wygląda wizyta

Skupiam się na podejściu indywidualnym i holistycznym w zależności od potrzeb zwierzęcia. Podążam za tym czego potrzebuje zwierzę. Nie ma jednej recepty na dane schorzenie, dlatego tez nie podaję ceny jednostkowej. Omawiam całość z opiekunem i wybieramy najlepszą opcję na danym moment.

Preferuję spotkania osobiste w gabinecie.
Proszę umów się do mnie telefonicznie na pierwszą wizytę ze zwierzęciem (tel. bezpośrednio do Holistycznego Centrum Leczenia Zwierząt w Opolu 774539442), na której przeprowadzę dokładny wywiad lekarski oraz badanie kliniczne zwierzęcia, omówimy także plan działania i ustalimy dalsze koszty współpracy.

KIM JESTEM


  • Lekarz Weterynarii
  • Naturoterapeutka
  • Animal Communicator
  • Homeopatka
  • Zwierzęcy Energoterapeuta

KONTAKT

 

Email: zwierzeta.maja.glos@gmail.com

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

WETERYNARIA NIEKONWENCJONALNA

czyli jak i gdzie w Opolu naturalnie leczyć zwierzęta