O mnie

Poznaj mnie

Potrafię zrozumieć każdego człowieka odczuwając go z poziomu ciała, słowa, emocji i energii. Pomagam wyjaśnić to co w człowieku jezcze nieuświadomione. Zajmuję się radą życia, wsparciem dla człowieka, oczyszczaniem energetycznym, otwieraniem na czucie poprzez ciało oraz prowadzeniem w procesach otwarcia się na Miłość i Prawdę, którą Jesteśmy.

 

Od małego interesowali mnie ludzie i ich zachowanie.  Dopiero przechodząc przez indywidualną drogę rozwoju zrozumiałam, że relacje ludzkie i rozumienie ludzi oraz odczuwanie ich energii wraz z umiejętnością oczyszczania jej, to mój naturalny talent, którym mogę podzielić się by pomagać innym. Potrafię odczuwać ludzi z poziomu ciała, słowa i emocji, energetyki

 

Mam w sobie bardzo dużo zrozumienia i empatii dla drugiego człowieka. Jeżeli potrzebujesz być wysłuchanym to jestem.


MÓJ CEL

Przestrzeń, którą tworzę powstała by pomagać innym. Jednak zanim została utworzona nastąpiła integracja wszystkich doświadczeń życiowych, z których wynikową była właśnie ta piękna przestrzeń z serca, bez oceny, bez hierarchii w jedności i miłości. Cieszę się, że nie koncentruję się na żadnej jednej konkretnej technice tylko w zależności od potrzeb danego człowieka, dobieram to co jest dla niego najpotrzebniejsze. Niektórzy potrzebują zwykłej wspierającej rozmowy, inni oczyszczenia energetycznego czy emocjonalnego, a jeszcze inni odczucia przez ciało. To jest piękne właśnie – bez schematu z pełnym dostosowaniem dla Ciebie.

TARKA ANNA

Założycielka Czuję, Żyję, Jestem

psycholożka społeczna, coach, instruktorka tańca jazzowego oraz promotorką świadomego rodzicielstwa. Mama dwójki cudnych dzieci. Od 13 lat realizuje zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych. Dyplomowana instruktorka Tańca Jazzowego - ukończyła 2 letni kurs w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.
Z wykształcenia Psycholożka Społeczna (Uniwersytet Opolski), ukończyła również szkolenia z zakresu Coachingu w Coaching House w Katowicach. Prowadzi własną działalność gospodarczą: Komunikacja z Serca (www.komunikacjazserca.pl). Ukończyła również szkolenia z zakresu: Terapia tańcem i ruchem w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Jako Kobieta, która wspiera inne Kobiety stworzyła projekt Women Intensive -powrót do kobiecości.

 

 • psycholożka społeczna
 • Life coach
 • energoterapeutka
 • instruktorka pracy z ciałem – poprzez świadomy ruch i odczuwanie ciała
 • mama cudownych dzieci Lilli i Ignasia
 • promotorka świadomego życia, naturalnej kobiecości i rodzicielstwa
 • zajmuję się działaniem na energiach i głębokich poziomach świadomości
 • przywracam odczuwanie siebie poprzez komunikację z ciałem
 • niosę miłość i prawdę dla tych, którzy są na to gotowi

PROWADZĘ

 • spotkania indywidualne
 • warsztaty grupowe
 • wydarzenia jednoczące ludzi

według mnie...

Tańcząc czuję wolność i siłę. Odkrywam w sobie kolejne pokłady kobiecego potencjału.  Czuję radość, intensywność. Jestem po prostu sobą.

Anna Tarka


Ciało to pomost do komunikacji z włąsną duszą

Anna Tarka