spotkania indywidualne

 

szczegóły

  • Spotkanie trwa około 90 min
  • Jest przezaczona dla każdego człowieka, który potrzebuje rozmowy, przyglądnięcia się swojemu życiu, zrozumieniu motywów działania czy odnalezienia swojej ścieżki w życiu.
  • Zapraszam zarówno młodzież jak i dorosłych.

film

wspieram

Jeżeli została Ci wmówiona jakakolwiek tzw. diagnoza czy choroba to już teraz czytając to wiedz, że to tylko wmówienie. Całkowicie odrzucamy teorie, koncepcje, i inne krzywdzące dla człowieka opisy. Spoglądamy na siebie jak na jedność, którą jesteśmy. Bez hierarchi i poczucia władzy. Wyciągam człowieka z iluzji braków, depresji, pustek i odrzuceń siebie jako miłości.

Wsparcie dla człowieka, polega na odnajdywaniu głównych przyczyn tego co się wydarza w życiu. Bez możliwości by uzyskać lek na lęk. Należy znaleźć i usunąć pierwotną przyczynę powstania lęku.

Komunikacja z serca to rozmowa z drugim człowiekiem na bazie dużego zrozumienia całej sytuacji życiowej. Znalezienia wspólnie z Tobą tego sedna, o które chodzi. Tego co powoduje blokadę w przepływie energii w twoim życiu, ciele i duszy. Poziom empatii i pozytywnej energii, którą emanuję  powoduje, że otwierasz się na siebie. Zaczynasz rozumieć i odkrywać wartości w swoim życiu.

 

Z wielką lekkością czuję ludzi i to co w nich potrzebuje się uwolnić.

Do każdego człowieka podchodzę bez oceny z dużą uważnością, zrozumieniem i życzliwością.

wspomagam narzedziami w uwalnianiu się od

e-moc-je (lęk, strach, złość, poczucie winy, itp.), programy, iluzje, teorie, scenariusze przyszłości czy przeszłości, przekonania, poczucia, narzucone sztuczności w tym język, wmówienia, przeinaczenia, mechanizmy, kodowania, połączenia, związki, uczestniczenie w grach, pojedynkach, wojnach, rywalizacjach, hierarchiczności, wszelkie nakładki, korzystanie z technologii, które zaburzają naturalne czucie tego kim jesteśmy, dawanie uznania i uważności sztuczności (ogólnie technologia, na którą patrzymy, słuchamy) zamiast życiu i wiele, wiele innych…