• Home
  • / Komunikacja z ciałem

Warsztaty, które oferuję są autorską metodą pracy z ciałem, emocjami, polem mentalnym i energetycznym. W trakcie warsztatów posługujemy się ciałem w sposób spontaniczny wchodząc w ruch, taniec intuicyjny by komunikować się ze sobą. Celem warsztatów jest uzdrowienie wewnętrzne.

Anna Tarka

KOMUNIKACJA Z CIAŁEM

Taniec jest wolnością

 

Spotkania indywidualne

 

Zrozumienie swojego ciała jest kluczem do akceptacji siebie.  Czas spędzony na wsłuchanie się w swoje ciało jest czasem niezwykle ważnym. Za pomocą ruchu i odpowiednio dobranej muzyki uwalniamy stres, emocje i pracujemy nad swoim odczuwaniem. Zachęcę Was do własnych obserwacji i utożsamienia się samemu ze sobą.

 

Poruszaj się w naturalny dla Ciebie sposób. Uwolnij umysł i emocje by skontaktować się ze sobą jako świadomością poprzez ciało. Ta chwila by dać sobie uważność i odczuć wolność

Na początku jest rozmowa po to by odczuć co obecnie dzieje się w Twoim życiu i wymaga uważności. Stawiasz swoją intencję na sesję i następnie przechodzimy do praktyki na sali. Kończymy spersonalizowaną medytacją i omówieniem tego co przyszło w trakcie.

jak wygląda spotkanie

Ruch, Muzyka, Intencja, Odczucia

 

Spotkania indywidualne

 

Na spotkaniu możemy podjąć dowolny temat, z którym się obecnie mierzysz. Tłumaczę w jaki sposób skorzystać ze swojego ciała jak narzędzia do komunikowania się ze sobą. W jaki sposób odczuwać poprzez ciało i mieć dostę do wiedzy, która przez nie płynie.   wchodząc w ruch spontaniczny, możesz zacząć rozmowę ze swoją świadomością, która przejawia się przez odczucia z ciała. Kto inny jak Twoja świadomość będzie umiała Cię lepiej poprowadzić na twojej ścieżce życia i zrozumienia.  Ważna jest intencja z jaką wchodzisz w proces.

Spotkanie indywidualne

-trwa 90 minut ( w tym rozmowa, praktyka ruchowa oraz medytacja)

- jest możliwość spotkania stacjonarnie w Opolu oraz online

- w Opolu prowadzę także zajęcia grupowe, do  których można dołączyć

komunikacja z ciałem

UMÓW SPOTKANIE

 

Email: komunikacjazserca@gmail.com

What App: 608006665

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Tańcząc czuję wolność i siłę. Odkrywam w sobie kolejne pokłady kobiecego potencjału.  Czuję radość, intensywność. Jestem po prostu sobą.


Anna Tarka

 Taniec jest dla jednych umiejętnością, a dla innych stylem życia


Anna Tarka

 ciało to pomost do komunikacji z włąsną duszą


Anna Tarka