spotkania indywidualne

 

Warsztaty, które oferuję są autorską metodą pracy z ciałem, emocjami, polem mentalnym i energetycznym. W trakcie warsztatów posługujemy się ciałem w sposób spontaniczny wchodząc w ruch, taniec intuicyjny by komunikować się ze sobą. Celem warsztatów jest uzdrowienie wewnętrzne.

Anna Tarka

szczegóły

  • Spotkanie trwa około 90 min w tym rozmowa, praktyka ruchowa oraz medytacja
  • jest możliwość spotkania stacjonarnie w Opolu oraz online

  • w Opolu prowadzę także zajęcia grupowe, do  których można dołączyć.
  • Zapraszam zarówno młodzież jak i dorosłych.
  • przed spotkaniem pomyśl nad intencją na jakie pytanie będziesz poszukiwać odpowiedzi lub co chcesz uzyskać ze spotkania

film


ciało to pomost do komunikacji z włąsną duszą

Anna Tarka

Zrozumienie swojego ciała jest kluczem do akceptacji siebie.  Czas spędzony na wsłuchanie się w swoje ciało jest czasem niezwykle ważnym. Za pomocą ruchu i odpowiednio dobranej muzyki uwalniamy stres, emocje i pracujemy nad swoim odczuwaniem. Zachęcę Cię do własnych obserwacji i utożsamienia się samemu ze sobą.

 

Poruszaj się w naturalny dla Ciebie sposób. Uwolnij umysł i emocje by skontaktować się ze sobą jako świadomością poprzez ciało. Ta chwila by dać sobie uważność i odczuć wolność

jak wyglada spotkanie

Na początku jest rozmowa po to by odczuć co obecnie dzieje się w Twoim życiu i wymaga uważności. Stawiasz swoją intencję na sesję i następnie przechodzimy do praktyki na sali. Kończymy spersonalizowaną medytacją i omówieniem tego co przyszło w trakcie.

 

Na spotkaniu możemy podjąć dowolny temat, z którym się obecnie mierzysz. Tłumaczę w jaki sposób skorzystać ze swojego ciała jak narzędzia do komunikowania się ze sobą. W jaki sposób odczuwać poprzez ciało i mieć dostę do wiedzy, która przez nie płynie.   wchodząc w ruch spontaniczny, możesz zacząć rozmowę ze swoją świadomością, która przejawia się przez odczucia z ciała. Kto inny jak Twoja świadomość będzie umiała Cię lepiej poprowadzić na twojej ścieżce życia i zrozumienia.  Ważna jest intencja z jaką wchodzisz w proces.