Wspieranie Energetyczne
zdrowia fizycznego

UZDRAWIANIE POPRZEZ WPŁYW NA POLE ENERGETYCZNE CZŁOWIEKA

"Wszytsko co widzisz ma swój początek w niewidzialnym świecie" Rumi

Jeżeli została Ci wmówiona jakakolwiek tzw. diagnoza czy choroba to już teraz czytając to wiedz, że to tylko wmówienie. Całkowicie odrzucamy teorie, koncepcje, i inne krzywdzące dla człowieka opisy. Spoglądamy na siebie jak na jedność, którą jesteśmy. Bez hierarchi i poczucia władzy.

szczególy

czas trwania: 90 min

miejsce: salka komunikacji z serca, ul.Strzelców Bytomskich 5 of, 45-084 Opole

zapisy: mailowo na komunikacjazserca@gmail.com lub what app 608 006 665

cena: sprawdź ofertę

 

jeżeli zajdzie potrzeba przeprogramowuję zapis energetycznego DNA danego narządu. tzw. operacja fantomowa

 

oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania na odległość. Całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej. By odbyć oczyszczanie na odległość, dobrze jest  zorganizować przestrzeń i czas by położyć się w ciszy i odbyć spotkanie

 

 

 

 

leczenie a uzdrawianie

Leczenie odnosi się do medycyny zachodniej tzw. medycyny twardej, gdzie koncentruje się na konkretnym schorzeniu i wypisuje  leki na każdą "część" człowieka oddzielnie. Zaburzając tym samym jedność, którą jesteśmy. Z kolei medycyna wschodnia odnosi się do człowieka całościowo.  Koncentruje się na profilaktyce oraz na przyczynach a nie objawiach. Uzdrawianie różni się od leczenia. Podchodzi do człowieka holistycznie nie tylko pod kątem ciała, ale także emocji, umysłu i ducha, biorąc pod uwagę jego energetykę.

uzdrawianie energia

Podwyższając jakość pola energetycznego mamy wpływ na cały organizm. Uzdrowienie odbywa się tam, gdzie jest konieczność. Kluczem procesu energii światła jest odnalezienie co blokuje i uwolnienie tego. Jakakolwiek nierównowaga objawiająca się w ciele będzie obecna jako blokada energetyczna. Gdy likwiduję się blokadę, ciało uruchamia proces samoleczenia, a system odpornościowy wraca do równowagi. Tylko wtedy gdy energia jest odblokowana, ciało może się uzdrowić. Nie potrzeba wymyślnych leków czy koncentracji na danym narządzie. 

 

Dbając o pole energetyczne wpływamy na ciało. Im więcej światła w polu, tym więcej jest zdrowia. Gdy oczyszcza się energetykę człowieka  z blokad, odzyskuje swoje naturalne światło i organizm zaczyna funkcjonować w naturalny sposób. Ciała są przystosowane do samoleczenia. Ten dar i właściwość przywołuje się właśnie poprzez usunięcie blokad.

co zyskasz z tego spotkania

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od swoich klientów, że odczuwają lekkość. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują. Wszystko zależy indywidualnie od Ciebie. Trzeba mieć też na względzie proces uzdrawiania, który wymaga czasu na zamanifestowanie się w fizyczności.