Oczyszczanie Energetyczne
ściąganie blokad emocjonalnych

Emocja to iluzja wytworzona przez nasz umysł.

 

"Człowiek trapiony przez negatywne emocje może mieć najlepsze intencje i mówić szczerze, z serca, nigdy jednak nie odnajdzie Prawdy"

Gandhi

szczególy

czas trwania: około 60 min

miejsce: salka komunikacji z serca, ul.Strzelców Bytomskich 5 of, 45-084 Opole

zapisy: mailowo na komunikacjazserca@gmail.com lub what app 608 006 665

cena: sprawdź ofertę

 

oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania na odległość. Całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej. By odbyć oczyszczanie na odległość, dobrze jest  zorganizować przestrzeń i czas by położyć się w ciszy i odbyć spotkanie

 

 

 

 

 Ciało nie blokujące energii to ciało szczęśliwe

Anna Tarka

Jak to możliwe, że emocje zostają uwięzione w ciele?

Emocje mogą zablokować się na różnych etapach naszego życia. W czasie prenatalnym, dziecięcym, młodzieżowym i dorosłym. Mogą nie być nasze, a przejęte od innych osób. Mogą też być odziedziczone lub ciągnięte za sobą z poprzednich inkarnacji.

 

Od najmłodszych lat wychowanie, wpływ kultury czy socjalizacja "uczą nas", że wyrażanie publicznie swoich emocji jest złe. Ponad to schematy i programy są nakładane na ludzi non stop: "Powinieneś być silny, nie okazuj emocji", "chłopaki nie płaczą", "jesteś dzieciuch jak chcesz się przytulić do mamy" itp. W związku z tą manipulacją zewnętrzną odcinamy się od siebie i od swojego ciała, a co za tym idzie od naszych emocji, traktując je jak wroga. Otóż każdą emocję można potraktować jako informację co jest w nas jeszcze nie przepracowane ii czemu należy dać uwagę by się tego pozbyć,a co za tym idzie zmienić nasze życie w kierunku życia i miłości.

 

Kiedy doświadczasz silnych emocji, którym nie dasz upustu poprzez np.wykrzyczenie, wypłakanie itp. wpływają na Twój ogólny balans energetyczny.
Każda emocja ma swoją wibrację, z którą rezonuje. Jednak jeżeli będzie jej zbyt dużo nagromadzi się i odłoży w ciele. Zazwyczaj w najsłabszym punkcie organizmu. I tak na przykład od lat niegojące się kolano może mieć na sobie kilka warstw zablokowanych emocji.

Leczenie odnosi się do medycyny zachodniej tzw. medycyny twardej, gdzie koncentruje się na konkretnym schorzeniu i wypisuje  leki na każdą "część" człowieka oddzielnie. Zaburzając tym samym jedność, którą jesteśmy. Z kolei medycyna wschodnia odnosi się do człowieka całościowo.  Koncentruje się na profilaktyce oraz na przyczynach a nie objawiach. Uzdrawianie różni się od leczenia. Podchodzi do człowieka holistycznie nie tylko pod kątem ciała, ale także emocji, umysłu i ducha, biorąc pod uwagę jego energetykę.

spotkanie na żywo

W trakcie spotkania na żywo wytłumaczę Ci w jaki sposób komunikować się ze swoim ciałem poprzez tzw. kinezjologię/test mięśniowy. Na czym konkretnie bazuje usuwanie emocji i jak to się dzieje, że to działa. Jest to metoda nieinwazyjna, lekka i do zrobienia w kilka minut. Niestety często zdarza się tak, że ilość zablokowanych emocji jest dość obszerna i w związku z tym potrzeba więcej czasu i spotkań.

 

Na sesji usuwam zapis energetyczny zablokowanych emocji oraz przepracowujemy mentalnie w trakcie rozmowy to co blokuje i także usuwamy korzystając z narzędzi uwalniania od emocji

co zyskasz z tego spotkania

oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od ludzi, że odczuwają lekkość. Czasem już w trakcie oczyszczania pojawiają się łzy co jest dowodem na to, że emocje puściły. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują lub w bardzo dużym stopniu zmniejszają się. Wszystko zależy indywidualnie od Ciebie. Uwolnienie emocji przywraca pierwotną radość z życia.

Czasem wszystkie emocje na raz nie mogą być odblokowane i dlatego potrzeba więcej niż jedno spotkanie. Wszystko jest indywidualne.

 

kogo mozna oczyszczac

Istnieje możliwość usuwania emocji u dzieci. Za dzieci odpowiada rodzic. Jeżeli on wyrazi zgodę to takie uwolnienie od emocji można przeprowadzić. 

W kwestii dorosłych zgoda powinna być wyrażona przez człowieka, którego oczyszczanie dotyczy

Pamiętaj też, że wpływając na siebie i podwyższając swoje wibracje masz wpływ na swoje otoczenie.