Oczyszczanie Energetyczne
Ogólne

UZDRAWIANIE POPRZEZ WPŁYW NA POLE ENERGETYCZNE CZŁOWIEKA

"Wszytsko co widzisz ma swój początek w niewidzialnym świecie" Rumi

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie otwarcie na miłość i prawdę. Ogólne lepsze samopoczucie, lekkość i odczuwalne uwolnienie się od tego co ciążyło.  To z kolei zawsze przekłada się na świat fizyczny. Samo oczyszczanie bez pracy nad sobą może być krótkotrwałe. Wyobraź sobie dom, który jest raz posprzątany przez sprzątaczkę. Jeżeli nie będziesz dbać o to by czyścić na bieżąco i odkładać wszystko na miejsce wkrótce dom znowu będzie zanieczyszczony. Tak samo dzieje się z naszymi kanałami energetycznymi. Największe zaburzenia energetyczne są powodowane przez telefon, komputer, internet, filmy i całe zewnętrzne programowanie.

szczególy

czas trwania: 90 min

miejsce: salka komunikacji z serca, ul.Strzelców Bytomskich 5 of, 45-084 Opole

zapisy: mailowo na komunikacjazserca@gmail.com lub what app 608 006 665

cena: sprawdź ofertę

oczyszczę twoją energetykę, w zależności od tego co będzie potrzebne: ogólna energetyka ciała, aura, emocje, ród, przestrzeń w której spędzasz dużo czasu. Pomogę usunąć programy,przekonania, mechanizmy umysłowe, kody i iluzje.

 

oczyszczanie na odległość

Oczywiście istnieje możliwość oczyszczania na odległość. Całość oczyszczania odbywa się w przestrzeni energetyczno-duchowej. By odbyć oczyszczanie na odległość, dobrze jest  zorganizować przestrzeń i czas by położyć się w ciszy i odbyć spotkanie

 

 

 

 

co zyskasz z tego spotkania

Oczyszczanie spowoduje u Ciebie zmianę. Najczęściej słyszę od swoich klientów, że odczuwają lekkość. Ból w ciele może się zmniejszyć lub całkiem zniknąć, zdrowie wraca do stanu stabilnego, problemy natury psychologicznej ustępują. Wszystko zależy indywidualnie od Ciebie. Trzeba mieć też na względzie proces uzdrawiania, który wymaga czasu na zamanifestowanie się w fizyczności.

kogo mozna oczyszczac

Istnieje możliwość oczyszczania u dzieci. Za dzieci odpowiada rodzic. Jeżeli on wyrazi zgodę to takie uwolnienie  można przeprowadzić. 

W kwestii dorosłych należy mieć zgodę człowieka, którego oczyszczanie dotyczy.

 

Jeżeli jest coś w drugim człowieku co chciałbyś oczyścić i co bezpośrednio wpływa na twoje życie takie uwolnienie może być przeprowadzone. 

Pamiętaj też, że wpływając na siebie i podwyższając swoje wibracje masz wpływ na swoje otoczenie.