warsztaty taneczne
Baby&Mama

dla maluszków 2-6 lat z mamą lub tatą

Warsztaty te powstały po to by wspierać relacje z dzieckiem korzystając z ruchu i muzyki. Kreatywnie spędzić czas, bawiąc się i wspólnie tworząc.

 

szczególy

dla kogo: dla rodzica z dzieckiem w wieku 2,5-6,5lat

kiedy: sprawdź kalendarz

czas trwania: 40min

miejsce: salka komunikacji z serca, ul.Strzelców Bytomskich 5 of, 45-084 Opole

zapisy: mailowo na komunikacjazserca@gmail.com lub what app 608 006 665

cena: 40 zł łącznie za rodzica i dziecko za jedno spotkanie

co ze sobą zabrać: wygodne  ubrania, tańczymy na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych

w cenie: praktyka na sali

 

 

 

film

o zajeciach

Widzę, że mało czasu rodzice spędzają ze swoimi dziećmi... Obserwuję, że dzieci potrzebują więcej kontaktu z rodzicem niż z tabletem czy komputerem. W dzisiejszych czasach rodzice więcej czasu poświęcają na wymyślne zabawki, które niejako zajmą się dzieckiem.

Pytanie: "Jaką zabawkę dokupić by pokoik dziecięcy miał już wszytsko co trzeba?"

Odpowiedź: "Wyrzucić zabawki, wstawić rodzica do pokoju".

Cały czas w gonitwie. Ile czasu, ale takiego w 100% przeznaczasz na bycie ze swoim dzieckiem? Chodzi o taki czas bez zerkania ukradkiem na telefon, czas kiedy nie stoisz w kuchni... Taki czas, że jesteście tylko wy razem i nic poza wami. Prawda...Niemożliwe...Zapytaj się siebie "kiedy ostatnio wyszłam z domu na spacer z dzieckiem bez telefonu". Odpowiedź zachowaj sobie.

 

 

program

tworzyłam swój własny program do pracy z dziećmi przedszkolnymi. Przez 12 lat pracowałam  w przedszkolach prywatnych na terenie miasta Opole prowadząc zajęcia z ruchu kreatywnego i improwizacji tanecznych oraz pracy nad emocjami. Kiedyś w Tarnowie Opolskim i w Głubczycach na zajęcia przyszli rodzice z dziećmi i zamiast sadzać ich przed salą poprosiłam by weszli do środka i pobawili się razem z nami. I tak małymi krokami zaczęłam budować nowy program do pracy z dziećmi i rodzicami. To jak nawiązywali ze sobą relację było niesamowite. Totalna radość dzieci i rodziców. Serce rosło. I teraz postanowiłam realizować te zajęcia także w Opolu.

na zajeciach

Zajęcia, które oferuję, to wspólna zabawa z rodzicem w oparciu o ruch, muzykę, taniec spontaniczny oraz totalną kreatywność uczestników. Ruch jest oparty o naturalne zdolności dziecka. Zawsze pracuję w taki sposób by dostosować się do grupy, która aktualnie przychodzi na zajęcia.