warsztaty taneczne
wolność w tańcu

 

Warsztaty, które oferuję są autorską metodą pracy z ciałem, Poruszamy się w naturalny dla siebie sposób na bazie podstawowych ruchów ze znanych Wam stylów tanecznych takich jak salsa, bachata,merengue, jazz, hip hop, itp. W trakcie zajęć przypominamy sobie czym jest spontaniczność, improwizacja i naturalność tańca.

Poruszaj się w naturalny dla Ciebie sposób. Ta chwila by dać sobie uważność i odczuć wolność. Ważne by zrozumieć, że te zajęcia mogą być z czasem współprowadzone przez wszystkich. Każdy z nas ma wiele do zaoferowania i przekazania. W jedności, szacunku i miłości do siebie.

szczególy

dla kogo: dla kobiet

kiedy: sprawdź kalendarz

czas trwania: 60 min 

miejsce: salka komunikacji z serca, ul.Strzelców Bytomskich 5 of, 45-084 Opole

zapisy: mailowo na komunikacjazserca@gmail.com lub what app 608 006 665

cena: 50 zł

co ze sobą zabrać: wygodne  ubrania, tańczymy na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych

w cenie: praktyka na sali

 

 

 

film

o zajeciach

  1. Zaczynamy od rozgrzewki, która za każdym razem może być inna. Czasem na ziemi, czasem stojąc, czasem z waszej inicjatywy na konkretny ruch. Tak jak poczujemy się jako grupa tak będziemy dobierać ruch odpowiedni do naszych potrzeb.
  2. Spontaniczna forma tańca - prowadzona improwizacja - to w tym momencie dowiadujesz się jak pracować z oddechem, jak się masz w relacji ze sobą, ze swoim ciałem, w relacji do przestrzeni, w relacji do grupy.  Poszerzasz świadomość swojego ciała.
  3. tworzona jest krótka, prosta koncepcja ruchowa/choreografia w oparciu o styl taneczny salsy/bachaty/jazzu/street. Na jej bazie pracujemy ze swoim odczuciem z ciała, poszerzamy ruch o swoją improwziację, oddech i ekspresję. Z czasem potraficie wychodzić już poza pierwotną koncepcję i tworząc swój własny unikalny styl.
  4. wyciszenie i wewnętrzne poruszenie czyli spotkanie ze sobą i chwila oddechu i uważności na swoje ciało.

Taniec jest dla jednych umiejętnością, a dla innych stylem życia

Anna Tarka


Tańcząc czuję wolność i siłę. Odkrywam w sobie kolejne pokłady kobiecego potencjału.  Czuję radość, intensywność. Jestem po prostu sobą.

Anna Tarka