spotkanie rodów sławiańskich

Witam szanowne dobrodziejki i dobrodziei,

mamy zaszczyt zaprosić na pierwsze spotkanie rodów sławianskich na okupowanych terenach [republik Poland of] w dniach od 01-05.05.2024 w miejscowości Rybno ( województwo warmińsko-mazurskie) agroturystyka Malina . Spotkanie zostaje zorganizowane po to by rozpocząć cykl spotkań rodów aby szeroko zacząć się łączyć poza wszelkimi organizacjami jako wolni ludzie . Aby się wspierać , dzielić swoimi doświadczeniami i wymieniać radami . Każdy kto czuje i ma świadomość że jesteśmy kimś więcej niż (osobami:) . Kto ma jakieś zdolności lub tworzy rękodzieło . Chciałby się dzielić, może zorganizować swoje własne warsztaty i zaoferować swoje produkty lub umiejętności. Kontakt 690 578 117 :mariusz_ufo.’l.s.; 792-211-888 Małomir

Pole namiotowe udostępnia wspaniały człowiek , który robi to za darmo lecz każdy człowiek który czuje sercem wie jak się zachować. Przyjeżdżacie jak do siebie i brama jest otwarta jak Nasze Serca . 

 

Dostępne jest pole namiotowe z prysznicami i 10 miejsc noclegowych . Więc jest możliwość rozbicia namiotów itp . Dodatkowo w okolicy znajdują się wiele miejs noclegowych i można na własną rękę lub pod wskazanym nr zarezerwować sobie miejsca noclegowe . Dostępne jest zakupienie wyżywienia po wcześniejszym uzgodnieniu , na terenie pola namiotowego jest kilka grilow i miejsca ogniskowe .

 

Spotaknie na luzie w jedności, prawdzie i wolności. Z szacunkiem do siebie i natury. Zapraszamy Was, którzy już wiedzą, byśmy mogli mnożyć się wiedzą i doświadczeniem. Naturalnie, swobodnie, na luzie. Wypoczywając w gronie rodziny w cudownym miejscu, poznając się nawzajem i tworząc razem.

 

komunikacja z serca: anna tarka będzie prowadzić warsztaty dla kobiet w kręgu