Oczyszczanie enrgetyczne

W trakcie spotkania razem z Tobą ustalam, która forma oczyszczenia będzie u Ciebie najpotrzebniejsza na daną chwilę. Czasem potrzeba połączyć niektóre formy oczyszczań by indywidualnie dostosować się do Twoich potrzeb.

 

Po co się oczyszczać?

Kiedy żyjesz na codzień w ogólnie rozumianym fałszu, programowaniu zewnętrznym i nieprzepracowanych emocjach i toksycznych myślach - obniżasz swoją energię życiową, a co za tym idzie swoje spełnienie z życia, swoje zdrowie, relacje z innymi i czucie siebie. 

 

Życie w niskowibracyjnej rzeczywistości (też tej internetowej) powoduje też, że Twój "minus" łączy się z innymi "minusami". Nie tylko tymi w świecie fizycznym (przyciąganie do siebie negatywnych osób lub sytuacji), ale także z programami zewnętrznymi, które z dużą łatwością podpinają się pod twoją aurę i manipulują twoimi myślami. Kiedy mamy podczep możemy odczuwać dużo silniej lęk, strach, złosć czy inne emocje. Nierzadko ludzie nie wiedząc o podczepach interpretują je jako swoje emocje. 

 

Będąc oczyszczonym i otwartym na miłość i prawdę w sobie, twoje życie staje się radośniejsze bo żyjesz bez iluzji. Twoje ciało bez blokad potrafi samoleczyć się. Twoje relacje z ludźmi stają się lekkie i radosne. Myśli przestają kontrolować Ciebie i twoje wewnętrzne decyzje. 

Oczyszczanie

energetyczne

oczyszczę twoją energetykę, w zależności od tego co będzie potrzebne: ogólna energetyka ciała, aura, emocje, ród, przestrzeń w której spędzasz dużo czasu. Pomogę usunąć programy,przekonania, mechanizmy umysłowe, kody i iluzje.